UWAGA: Strona ma charakter informacyjny i może zawierać błędne / nieaktualne informacje.
W serwisie internetowym dawkowanielekow.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi lekami 50 tab., które są dostępne w aptekach internetowych. Możesz przeglądać 6 leków 50 tab..
SANOFI AVENTIS SP. Z O.O. Magne B6 Cardio 50 tabletek
Producent: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.
Cena: 13.88zł
Suplement diety o pięcio-składnikowej formule: - potas pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi, - witamina B6 pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek, - witamina B1 przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego serca, - głóg utrzymuje prawidłowe rozszerzenie naczyń krwionośnych, - wysoce przyswajalny magnez w formie cytrynianu magnezu wspomaga funkcjonowanie mięśni, w tym mięśnia sercowego.
FILOFARM F.S.P. Aspargin 50 tabletek
Producent: FILOFARM F.S.P.
Cena: 6.49zł
Uzupełnianie niedoboru magnezu i potasu, przy niemiarowościach i nadpobudliwości serca, zwłaszcza na tle niedoboru magnezu i potasu, profilaktycznie w chorobie niedokrwiennej serca, przy zagrożeniu zawałem, w rekonwalescencji pozawałowej, po przebytych chorobach zakaźnych lub zabiegach chirurgicznych, w przebiegu których doszło do utraty magnezu i potasu, jako lek przeciwdziałający niepożądanym skutkom długotrwałego stosowania glikozydów nasercowych i leków moczopędnych
Labofarm LABOFARM Tabletki uspokajające 50 tabletek
Producent: Labofarm
Cena: 11.98zł
Tradycyjnie w przejściowych, łagodnych stanach napięcia nerwowego oraz okresowych trudnościach w zasypianiu, do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania
BIOFARM SP.Z O.O. Magnefar B6 MAX 50 tabletek
Producent: BIOFARM SP.Z O.O.
Cena: 14.21zł
Polecany dla osób, które: żyją intensywnie, cenią wygodę stosowania, potrzebują maksymalnego wsparcia Magnezu i witaminy B6
AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. NEOSINE 500mg 50 tabletek
Producent: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.
Cena: 44.98zł
Wspomagająco u osób o obniżonej odporności, w przypadku nawracających infekcji górnych dróg oddechowych. Infekcje błon śluzowych i skóry wywołane przez wirus Herpes simplex (I i II opryszczka zwykła). Opryszczka narządów płciowych, jako lek wspomagający w leczeniu podofiliną lub laserem z dwutlenkiem węgla. Podostre stwardniające zapalenie mózgu.
HEEL POLSKA SP. Z O.O. HEEL Lymphomyosot tabletki pod język 50 sztuk
Producent: HEEL POLSKA SP. Z O.O.
Cena: 23.00zł
Stosować od 1 do 3 tabletek 3 razy dziennie.